Climotion Ürünü Türkiye Distiribitörü DGD Mühendislik

Hizmetler

Tavsiye

Climotion sistemi daha esnek bir kurulum tasarımı sağlar. Optimum sonuçlar için, danışmanın veya tasarımcının özel uzmanlığına ihtiyaç vardır. Tasarımcı eğitim programımızın bir parçası olarak, değerlendirilen bir tasarımın belirli yönlerine sahip olma olanağı da sunuyoruz. Bu, ızgaraların seçimini, ölçüm ekipmanının konum belirlemesini veya en uygun besleme hava sıcaklığının belirlenmesini içerir.

Denetimler

Günümüzün bina kurulumları karmaşık teknolojik kombinasyonları gerektirmektedir. Rahatlığa önemli ölçüde katkıda bulunabilirler, ancak her zaman istenildiği gibi işlev görmezler. Climotion, nem, taslak ve yerel sıcaklık farklılıklarıyla ilgili her türlü konfor sorununu etkin ve verimli bir şekilde çözmeyi mümkün kılar. Ancak düzgün çalışan bir kurulum zorunludur. Climotion yazılımı içeren mevcut kurulumlarla ilgili sorunlar ortaya çıktığında, uzmanlığımıza güvenebilirsiniz. “Denetimimiz”, tüm kurulumunuzun ve tespit edilen sorunların olası çözümlerinin analizini içerir.

Kurulum

Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz, başlangıçtan bitişe kadar projeleri ustalıkla yürütmemizi sağlıyor. Bilgimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bunu yapmamızın bir yolu, çeşitli eğitim programları sunmaktır. Bu, Climotion projesini denetleyecek veya Climotion sistemini kuracak olan eğitim danışmanları ve kurulum şirketlerinin çalışanlarını içerir.

Şirkette Kurulum

Aynı anda birkaç çalışanı Climotion ile tanıştırmak ister misiniz? Ayrıca (proje) özel arzularınızı ve diğer ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş şirket içi eğitim sunuyoruz.